Aplikacja na stanowisko – Kierownik zespołu księgowych

Jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy w księgowości na stanowisku co najmniej samodzielnego księgowego
  • jesteś osobą skrupulatną i dobrze zorganizowaną
  • lubisz pomagać innym i dobrze czujesz się w pracy zespołowej

to zapraszamy do pracy u nas.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku co najmniej samodzielnego księgowego
  • bardzo dobra orientacja w przepisach podatkowych dla firm z sektora MŚP
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość programu Optima
  • doświadczenie z programem Symfonia mile widziana

Zadania na tym stanowisku:

  • nadzorowanie bieżącej pracy księgowych
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu
  • wsparcie w standaryzacji procesów w biurze
  • sporządzanie polityki rachunkowości, sprawozdań finansowych
  • obsługa klientów z sektora MŚP
  • praca w programie Optima

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę (opcjonalnie możliwość rozliczania poprzez fakturę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • po kilku miesiącach współpracy możliwość awansu na Głównego Księgowego biura
  • wsparcie prawne ze strony radców prawnych współpracujących ściśle z biurem

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.