Aplikacja na stanowisko Księgowego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Systematyczne podnoszenie kompetencji zawodowych
  • Możliwość rozwoju osobistego i kompetencji menedżerskich

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
  • Bardzo dobra znajomość systemu Optima
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i terminowość

Zakres obowiązków

  • Księgowanie w systemie Optima
  • Kompleksowa obsługa klientów biura
  • Kontakt z klientem bezpośredni, mailowy, telefoniczny w zakresie księgowości, zarówno uproszczonej jak i pełnej
  • Udzielanie porad podatkowych
  • Wsparcie handlowców w pracy z nowymi klientami

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy: Kraków
  • Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych.
  • W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.