Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zadania

  • Obsługa płacowa oraz kadrowa klientów biura
  • Praca w programie kadrowo-płacowym Optima
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej
  • Przygotowywanie dokumentów i umów
    dla nowych pracowników
  • Zgłaszanie pracowników do ZUSu
  • Kontrola godzin pracy i naliczanie wynagrodzeń dla osób  zatrudnionych w firmie
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Doradztwo w zakresie spraw kadrowo-płacowych na rzecz klientów biura

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi programu Optima
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na współpracę z zespołem firmy
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy: Kraków
  • Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych.
  • W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.